Facebok sdílet

ASHA byla v Praze 29.10.2023

Sekce:   Home >> ASHA byla v Praze 29.10.2023


Kdo je Asha?

ASHA Najasvámí je krijajogínka, spisovatelka a duchovní učitelka. Je celoživotní žačkou Paramhansy Jóganandy a jeho přímého žáka, Svámího Krijánandy, u něhož studovala Jóganandovo učení a přes čtyřicet let mu pomáhala coby jeho osobní tajemnice. Je jedna z těch, kdo pomohli Svámímu Krijánandovi v 70. letech minulého století vybudovat nezávislou komunitu Ananda, dnes již globální duchovní hnutí postavené na principech Jóganandova učení.

ilustracni_obrazek_1.jpg ilustracni_obrazek_2.jpg

Asha převzala od Svámího Krijánandy nejen Jóganandovo učení v celé jeho hloubce, ale i pověření a dar předávat jej dál. S vřelostí a hlubokou moudrostí vplétá duchovní učení do běžného každodenního života. Prastaré jógové učení předává s mistrovstvím, pro které je mnohými považována za jednu z nejlepších učitelek jógové filozofie a praxe na světě.

ilustracni_obrazek_4.jpg ilustracni_obrazek_4.jpg

Asha znamená v sanskrtu naděje. Její lekce na YouTube a zvukové nahrávky s jejími promluvami jsou duchovním záchranným lanem pro lidi všech vyznání po celém světě. Její neobyčejný vhled a jasnost předávaných myšlenek už pomohly tisícům hledajících. Ashina hluboká duchovní cesta a oddanost vnitřnímu rozvoji z ní činí skutečné světlo pro ty, kdo hledají hlubší smysl a vnitřní mír.

ilustracni_obrazek_5.jpg

Více o Ashe, jejím životě a díle naleznete zde:
https://www.ashajoy.org

Z Ashiných videolekcí můžete vybírat zde:
https://www.youtube.com/user/InnerLifewithAsha

Zvukové nahrávky jsou k dispozici zde:
https://www.anandapaloalto.org/ashas-archives

Ashiny knihy jsou k mání zde:
https://www.ashajoy.org/books-by-asha


asha_fotky_z_navstevy.jpg

Zpět